Langnett på Hellerasten

Denne spreke gjengen fikk innvie klubbens første volleyballtrening med langnett.

Denne spreke gjengen fikk innvie klubbens første volleyballtrening med langnett.


Etter innvilget søknad om tippemidler og påfølgende innkjøp av rekrutteringspakke fikk Kolbotn Volleyball i dag hengt opp det første langnettet i klubbens historie. Plutselig blir en trang gymsal på Hellerasten forvandlet til en superbred volleyballbane tilpasset barneskolen. Etter litt frem og tilbake klarte Tomm Hansen og Øyvind Jæger å stramme de nødvendige mutterne for å gi 02/03-jentene utvidede treningsmuligheter. Langnett er en viktig forutsetning for ytterligere vekst i volleyballgruppa. Fint å ha det på plass!
Stafett

Stafett

Kategorier:Ukategorisert

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Google-bilde

Du kommenterer med bruk av din Google konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s